Český íčko

VipetDomů

Podobné téma:
Vipet
Externí:
dlouhosrstý vipet
dlouhosrstý vipet
dlouhosrstý vipet
dlouhosrstý vipet
dlouhosrstý vipet
dlouhosrstý vipet
dlouhosrstý vipet
dlouhosrstý vipet
dlouhosrstý vipet
dlouhosrstý vipet

S-Rank: 1/10
Dnešní návstěvnost stránky: 0
Posledních 24 hodin: 0
Měsíční denní průměr: 0
Čtvrtletní denní průměr: 0

Nejnavštěvovanější:
kooperativa bolestné body tabulka
tržnice Polského Těšína
třídní kniha ke stazení
mediashopcz
krajský úřad zlín - kontakty
Nelze navázat zabezpečené připojení
celebrity by Jirkazz
Rosenbergová porno

Pro inspiraci:
Surely Surely Israel
kosmetiky salon hradec kralove
rampa na auto
Kateřina Rajmontová
polytechna zlín
správě železničních dopravních cest
výroba stolních kalendářů brno
klub hokejových střelců
tunely v uších
strukturovaný natěr
odlevani mosazi
seznam mobilní verzi
Quartzový ohřívač
momo levná móda
převodní tabulka odpadu
kterou mate na mysli
minimální mzda v rakousku
pohlcovač pachu do lednice na baterky
mudr. hana hejdová, kladno
Sportka Aktuální výsledky online kontr..

Karel Chytrák | yellowdiablo.com | cz | fr | hu | ru | it

Whippet – Wikipedie
? http://www.dgdoggear.com/cz/o-chrtech/vipet/ [online]. ? http://www.dgdoggear.com/cz/o-chrtech/vipet/ [online].
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

cs.wikipedia.org/wiki/Whippet

Nálepka na zadní okno plemene Vipet, dostupná v několika ...
Nálepku vipeta můžete mít prakticky kdekoliv, sluší mu to na lednic na myčce na vchodových dveřích, ale úplně nejvíc této nálepce sluší stěrač vašeho auta. Nálepku vipeta můžete mít prakticky kdekoliv, sluší mu to na lednic na myčce na vchodových dveřích, ale úplně nejvíc této nálepce sluší stěrač vašeho auta.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

happypolepy.com/vipet

Vipet
Vipet (whippet) je středně velké psí plemeno, patřící mezi hladkosrsté chrty. Jeho původ je ve Velké Británii. Cílem bylo vyšlechtit psa podobného greyhoundovi, ale menšího vzrůstu.Vipet (whippet) je středně velké psí plemeno, patřící mezi hladkosrsté chrty. Jeho původ je ve Velké Británii. Cílem bylo vyšlechtit psa podobného greyhoundovi, ale menšího vzrůstu.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

xpes.cz/vipet

Vipet | SpokojenyPes.cz
Vipet má minimální vrstvu podkožního tuku, proto jej není možné chovat venku. Naopak je to ideální pes do bytu. Je velmi čistotný a tichý. Nikdy přehnaně neštěká. Má velmi malé nároky na prostor a rychle se přizpůsobí.Vipet má minimální vrstvu podkožního tuku, proto jej není možné chovat venku. Naopak je to ideální pes do bytu. Je velmi čistotný a tichý. Nikdy přehnaně neštěká. Má velmi malé nároky na prostor a rychle se přizpůsobí.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

spokojenypes.cz/vipet

vipet, psi a štěňata na prodej | Avízo.cz
Online bazar Avízo.cz nabízí mnoho aktuálních inzerátů na prodej psů a štěňat Vipet. Vyberte si z naší nabídky.Online bazar Avízo.cz nabízí mnoho aktuálních inzerátů na prodej psů a štěňat Vipet. Vyberte si z naší nabídky.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

zvirata-rostliny.avizo.cz/psi-a-stenata/whippet

Vipet - Vše o plemeni
Plemeno Vipet a jaká je jeho povaha. Jak o něj pečovat. Popis a historie plemene, galerie fotek, zkušenosti páničků a inzerce.Plemeno Vipet a jaká je jeho povaha. Jak o něj pečovat. Popis a historie plemene, galerie fotek, zkušenosti páničků a inzerce.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

hellosandy.cz/vipet

Vipet - inzerce
Pages about cynology, doggery, their upbringing and training, veterinary, links to further pages about doggery, catalogue doggery, on-line advertising, cynology literature, views, wallpapers, trial order, calendar cynology action.Pages about cynology, doggery, their upbringing and training, veterinary, links to further pages about doggery, catalogue doggery, on-line advertising, cynology literature, views, wallpapers, trial order, calendar cynology action.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

cz-pes.cz/inplemeno-162-q-Vipet

Samolepka Vipet - tělo | DOGG
Samolepka s autorskou kresbou vipeta. Vhodné pro použití v interiéru i exteriéru. Váš pes teď bude stále s vámi, ať půjdete kamkoliv! Vyzdobte vaše auto, notebook, poštovní schránku nebo cokoliv jiného, co vás jen napadne.Samolepka s autorskou kresbou vipeta. Vhodné pro použití v interiéru i exteriéru. Váš pes teď bude stále s vámi, ať půjdete kamkoliv! Vyzdobte vaše auto, notebook, poštovní schránku nebo cokoliv jiného, co vás jen napadne.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

dogg.cz/produkt/samolepka-vipet-t

Můj pes : Plemena : Vipet
Vipet patří do desáté skupiny FCI – skupiny chrtů a byl vyšlechtěn v Anglii. Mezi jeho předky patří anglický chrt – greyhound, italský chrtík a domníváme se že v jeho rodokmenu najdeme i nějaké teriéry.Vipet patří do desáté skupiny FCI – skupiny chrtů a byl vyšlechtěn v Anglii. Mezi jeho předky patří anglický chrt – greyhound, italský chrtík a domníváme se že v jeho rodokmenu najdeme i nějaké teriéry.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

muj-pes.cz/plemena/vipet-69.html

Dlouhosrstý vipet :: Antigaučové psí stránky
Když to zestručním a zjednoduším - jedna teorie praví, že dlouhosrstí či drátosrstí vipeti existovali v rámci plemene vipet odjakživa, jen byli odmítáni. Jejich příběh je v podstatě podobný jako příběh bílého švýcarského ovčáka - byli ...Když to zestručním a zjednoduším - jedna teorie praví, že dlouhosrstí či drátosrstí vipeti existovali v rámci plemene vipet odjakživa, jen byli odmítáni. Jejich příběh je v podstatě podobný jako příběh bílého švýcarského ovčáka - byli ...
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

bohemiawillow.cz/dlouhosrsty-vipet


Vipet :: Whippet
Vipet miluje svého pána a velmi k němu lne. K celé své lidské rodině je přátelský, starostlivý a jemný. K dětem si vytváří opravdu skvělý vztah a někdy působí jako jejich chůva. Není to však pouze pes jednoho pána, poslouchá všechny členy ...Vipet miluje svého pána a velmi k němu lne. K celé své lidské rodině je přátelský, starostlivý a jemný. K dětem si vytváří opravdu skvělý vztah a někdy působí jako jejich chůva. Není to však pouze pes jednoho pána, poslouchá všechny členy ...
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

whippet.in/l/vipet

Vipet
Vipeti vypadají jako, pro veřejnost známější plemeno, greyhound, který je však mnohem větší. Vipet je pes elegantní, velmi inteligentní, přítulný, laskavý, poslušný a oddaně milující svého pána.Vipeti vypadají jako, pro veřejnost známější plemeno, greyhound, který je však mnohem větší. Vipet je pes elegantní, velmi inteligentní, přítulný, laskavý, poslušný a oddaně milující svého pána.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

psinaprodej.com/chrti/vipet

Inzerce Vipet | iFauna.cz
Ať už prodáváte, nebo sháníte Vipeta, projděte si naši inzerci. Najdete v ní kompletní seznam nabídek i poptávek.Ať už prodáváte, nebo sháníte Vipeta, projděte si naši inzerci. Najdete v ní kompletní seznam nabídek i poptávek.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

ifauna.cz/psi/inzerce/vipet

Produkt
Průmyslové svítidlo Vipet-I-EPPrachotěsné svítidlo Vipet-I-EP s odolností proti stříkající vodě je určené pro osvětlení zemědělský prostor, dílen, sklepů, garáží, skladů, veřejných a výrobních prostor.zařívkové svítidlo; průmyslové svítidlo ...Průmyslové svítidlo Vipet-I-EPPrachotěsné svítidlo Vipet-I-EP s odolností proti stříkající vodě je určené pro osvětlení zemědělský prostor, dílen, sklepů, garáží, skladů, veřejných a výrobních prostor.zařívkové svítidlo; průmyslové svítidlo ...
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

vyrtych.cz/cs-cz/produkty/Produkt.aspx?cislo=254

Vipet : Pesweb
Vipet přesvědčí svojí milou povahou, svým chováním, jež vždy odpovídá dané situaci, a také tím, jak snadné je o něho pečovat. Vipet se dokáže svému prostředí dokonale přizpůsobit. Jeho mimořádná něha a tolerance k dětem je až příslovečná.Vipet přesvědčí svojí milou povahou, svým chováním, jež vždy odpovídá dané situaci, a také tím, jak snadné je o něho pečovat. Vipet se dokáže svému prostředí dokonale přizpůsobit. Jeho mimořádná něha a tolerance k dětem je až příslovečná.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

pesweb.cz/cz/vipet

Vipet
Vipet byl vyšlechtěn křížením teriérů a grejhaundů ze severovýchodní Anglie. Tento pes začal vznikat v letech 1835-1855 a záměrně se začal šlechtit až v roce 1937. Byl vyšlěchtěn hlavně pro psí závody, k běhu a lovu.Vipet byl vyšlechtěn křížením teriérů a grejhaundů ze severovýchodní Anglie. Tento pes začal vznikat v letech 1835-1855 a záměrně se začal šlechtit až v roce 1937. Byl vyšlěchtěn hlavně pro psí závody, k běhu a lovu.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

pejskar.cz/vipet-379

Psi - plemena podle FCI | nasimazLOVE
Psi - plemena podle FCIPsi - plemena podle FCI
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

nasimazlove.cz/Vipet-c2_78_3.htm

Dlouhosrstý vipet - Idnes.cz
Dlouhosrstý vipet je velmi elegantní a zdánlivě jemný pes. Slovo zdánlivě je na místě, protože se jedná o čytřnohého sportovce, kterému vyhovuje pohyb. Dlouhosrstý vipet je vynikající plemeno pro agility a rád doprovází své majitele na ...Dlouhosrstý vipet je velmi elegantní a zdánlivě jemný pes. Slovo zdánlivě je na místě, protože se jedná o čytřnohého sportovce, kterému vyhovuje pohyb. Dlouhosrstý vipet je vynikající plemeno pro agility a rád doprovází své majitele na ...
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

hobby.idnes.cz/dlouhosrsty-vipet-0ad-/atlas-p ..

Počet záznamů:18
Reklama:

Vipet
Copyright © AgeSoft, s.r.o. 2004 - 2019
cache: 0030:51:26

Notice: Undefined variable: prijaty_datumcas_vynuceneho_obnoveni_html_cache in /3w/czechian.net/i/i/index.php on line 178

Notice: Undefined variable: prijaty_datumcas_vynuceneho_obnoveni_html_cache in /3w/czechian.net/i/i/index.php on line 205