Český íčko

pupeční kýlaDomů

Podobné téma:
pupeční kýla
Pupečník asijský
Externí:
Pravý uzel na pupečníku
Brániční kýla
tříselná kýla u mužů operace
omotaná pupečníková šňůra okol..
průtoky krve v pupečníku hodnoty
tříselná kýla u dětí foto
břišní kýla příznaky
Stehenní kýla příznaky
průtok pupečníkovou šnůrou
šňůra na pupečník po porodu

S-Rank: 1/10
Dnešní návstěvnost stránky: 0
Posledních 24 hodin: 0
Měsíční denní průměr: 0
Čtvrtletní denní průměr: 0

Nejnavštěvovanější:
kooperativa bolestné body tabulka
mediashopcz
tržnice Polského Těšína
třídní kniha ke stazení
Nelze navázat zabezpečené připojení
celebrity by Jirkazz
Rosenbergová porno
krajský úřad zlín - kontakty

Pro inspiraci:
Studio Ella
Čočková polévka v tlakovém hrnci
Motoklub BMW
převoz pacienta do jiné nemocnice
pro muže
cash flow příklad
Týnice Doubravčice
výroba vanočních přání online
případy detektiva murdocha epizody
lázeňská léčba nemocí neurologických
pozinkované zábradlí
nakládané koleno
zvířata z marcipánu foto
družstvo čsr 1992- skoky na lyže
dva proti risi antikvariat
podvazkový řád královna
zákon o vodním hospodářství
dorian yates rozhovor
obrázky zimní krajiny na plochu pc
rodinna firma plachy

Karel Chytrák | yellowdiablo.com | cz | fr | hu | ru | it

Čakra pupeční | Svět minerálů
 Přibližně 2 cm nad pupíkem v oblasti, které říkáme solar plexus, se nalézá čakra pupeční, jejíž barva je žlutá Přibližně 2 cm nad pupíkem v oblasti, které říkáme solar plexus, se nalézá čakra pupeční, jejíž barva je žlutá
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

svetmineralu.cz/cakra-pupecni

Pupeční kýla – Maminka.cz
Přečtěte si o tématu Pupeční kýla. Abychom vám usnadnili vyhledávání zajímavého obsahu, připravili jsme seznam článků souvisejících s tématem Pupeční kýla, které hledáte. Najdete zde články, fotografie i videa k tématu Pupeční kýla.Přečtěte si o tématu Pupeční kýla. Abychom vám usnadnili vyhledávání zajímavého obsahu, připravili jsme seznam článků souvisejících s tématem Pupeční kýla, které hledáte. Najdete zde články, fotografie i videa k tématu Pupeční kýla.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

maminka.cz/tema/pupecni-kyla

Operace pupeční kýly | uLékaře.cz
Pupeční kýla neboli hernie vzniká kvůli vrozenému neuzavření břišní stěny v oblasti pupku, kudy se poté vyklenují břišní orgány.Pupeční kýla neboli hernie vzniká kvůli vrozenému neuzavření břišní stěny v oblasti pupku, kudy se poté vyklenují břišní orgány.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

ulekare.cz/nemoci-vysetreni/operace-pupecni-kyly

Pupeční kýla
Pupeční kýla je vyklenutí pobřišnice v oblasti kolem pupku (odtud název pupeční kýla), které může být diagnostikováno u pacientů obou pohlaví v každém věku, a to včetně dětí. Kýla se léčí chirurgickou cestou.Pupeční kýla je vyklenutí pobřišnice v oblasti kolem pupku (odtud název pupeční kýla), které může být diagnostikováno u pacientů obou pohlaví v každém věku, a to včetně dětí. Kýla se léčí chirurgickou cestou.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

uzdravim.cz/pupecni-kyla.html

Pupeční kýla u dospělých
Kýla je vakovité vychlípení pobřišnicové dutiny, do něhož se přesouvá část břišních orgánů. Souvislé vystlání pobřišnicí odlišuje kýlu od výhřezu. Kýla vzniká na místech snížené odolnosti břišní stěny.Kýla je vakovité vychlípení pobřišnicové dutiny, do něhož se přesouvá část břišních orgánů. Souvislé vystlání pobřišnicí odlišuje kýlu od výhřezu. Kýla vzniká na místech snížené odolnosti břišní stěny.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

ceskenemoci.cz/pupecni-kyla-u-dospelych-pcz-1 ..

Pupeční kýla - Diskuse - eMimino.cz
Pupeční kýla už rozebírají maminky na webu eMimino. Podívejte se na jejich rady a přidejte do diskuze své zkušenosti.Pupeční kýla už rozebírají maminky na webu eMimino. Podívejte se na jejich rady a přidejte do diskuze své zkušenosti.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

emimino.cz/diskuse/pupecni-kyla-3125

Péče o pupeční pahýl | Maminkám.cz
Po porodu je pupečník podvázán a přestřižen. Vzniklý pupeční pahýl se může stát vstupním místem pro infekci, proto je o něj třeba pečovat. K odpadnutí pupečního pahýlu dochází za různě dlouhou dobu, obvykle mezi 8.Po porodu je pupečník podvázán a přestřižen. Vzniklý pupeční pahýl se může stát vstupním místem pro infekci, proto je o něj třeba pečovat. K odpadnutí pupečního pahýlu dochází za různě dlouhou dobu, obvykle mezi 8.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

maminkam.cz/pece-o-pupecni-pahyl

Lotosový porod aneb Když se pupeční šňůra nestříhá …
Tříselná kýla, pupeční kýla a kýla v jizvě patří mezi nejčastější onemocnění léčená na chirurgických odděleních. Mimo oblast třísla se kýly vyskytují i v jiných lokalizacích břišní stěny.Tříselná kýla, pupeční kýla a kýla v jizvě patří mezi nejčastější onemocnění léčená na chirurgických odděleních. Mimo oblast třísla se kýly vyskytují i v jiných lokalizacích břišní stěny.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

novinky.cz/zena/deti/306647-lotosovy-porod-an ..

Pupeční kýla u štěňat - Psí úsměv
Rozsáhlý popis pupeční kýly u psů naleznete v jiných článcích. V textu níže se zaměříme výhradně na pupeční kýlu u štěňat, nikoliv u dospělých psů. Pupeční kýla u štěněte nemusí znamenat vážný problém Rozsáhlý popis pupeční kýly u psů naleznete v jiných článcích. V textu níže se zaměříme výhradně na pupeční kýlu u štěňat, nikoliv u dospělých psů. Pupeční kýla u štěněte nemusí znamenat vážný problém
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

psiusmev.cz/media/pupecni-kyla-u-stenat

Pupeční kýla
Těhotenství, porod a miminko - všechno pro maminky a budoucí maminky, Bazar - dětské oblečení, hračky, autosedačky, kočárkyTěhotenství, porod a miminko - všechno pro maminky a budoucí maminky, Bazar - dětské oblečení, hračky, autosedačky, kočárky
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

modrykonik.cz/zdravi/pupecni-kyla


Pás kýlní pupeční dětský vel. 1 - Lékárna.cz
Tento vzdušný a pružný pás slouží jako prevence před operačním zákrokem. Tlak peloty brání rozvinutí kýly.Tento vzdušný a pružný pás slouží jako prevence před operačním zákrokem. Tlak peloty brání rozvinutí kýly.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

lekarna.cz/pas-kylni-pupecni-detsky-vel-1

Přebalování novorozence a péče o pupeční šňůru
Jako rodič novorozence budete přebalovat plenky v průměru 10x denně – přečtěte si, jak se stát ze dne na den odborníkem.Jako rodič novorozence budete přebalovat plenky v průměru 10x denně – přečtěte si, jak se stát ze dne na den odborníkem.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

pampers.cz/novorozenec/pece/clanek/plenky-a-p ..

Jak se pupeční kýla léčí
Operační řešení. Nedojde-li zhruba do dvou let dítěte k „zatažení“ pupeční kýly, neboli ke zpevnění břišní stěny, je vhodné operační řešení. Operační výkon pupeční kýly se provádí v celkové anestezii za krátké hospitalizace.Operační řešení. Nedojde-li zhruba do dvou let dítěte k „zatažení“ pupeční kýly, neboli ke zpevnění břišní stěny, je vhodné operační řešení. Operační výkon pupeční kýly se provádí v celkové anestezii za krátké hospitalizace.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

pupecnikyla.cz/jak-se-pupecni-kyla-leci

Tereza Dvořáková - Kinesiotaping pupeční kýly u dětí
Kinesiotaping je velmi dobrou podpůrnou technikou terapie pupeční kýly u dětí. Říkám podpůrnou technikou, jelikož samotný tejp působí především jako mechanická opora břišní stěně a má bránit vyklenutí, případně zvětšení již stávající kýly.Kinesiotaping je velmi dobrou podpůrnou technikou terapie pupeční kýly u dětí. Říkám podpůrnou technikou, jelikož samotný tejp působí především jako mechanická opora břišní stěně a má bránit vyklenutí, případně zvětšení již stávající kýly.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

terezadvorakova.cz/kinesiotaping-pupecni-kyly ..

Uskřinutá pupeční kýla | Názor z diskuze | Rodina.cz | č …
Rozsáhlá diskuzní fóra pro rodiče. Těhotenství, porod, miminka a batolata. Školka, škola a puberta. Zdraví, vztahy a sex. Diskuze podle narození i regionu.Rozsáhlá diskuzní fóra pro rodiče. Těhotenství, porod, miminka a batolata. Školka, škola a puberta. Zdraví, vztahy a sex. Diskuze podle narození i regionu.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

rodina.cz/nazor16636818.htm

Pupeční kýla
Pupeční kýla je charakteristická vyklenutím pobřišnice v oblasti pupku, do kterého se vsunuje část břišního obsahu (střevo, tuk či předstěra). Pupeční kýla vzniká v blízkosti pupku, kde existuje přirozené oslabení v místě, kde byly napojeny ...Pupeční kýla je charakteristická vyklenutím pobřišnice v oblasti pupku, do kterého se vsunuje část břišního obsahu (střevo, tuk či předstěra). Pupeční kýla vzniká v blízkosti pupku, kde existuje přirozené oslabení v místě, kde byly napojeny ...
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

tema.ceskenemoci.cz/tema-pupecni-kyla-1067859 ..

Pupeční kýla • Kýlní poradna
V průběhu života se ve většině případů pupeční kýla zvětšuje a rozšiřujeV průběhu života se ve většině případů pupeční kýla zvětšuje a rozšiřuje
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

kylniporadna.cz/druhy-kyl/pupecni-kyla

Kýla pupeční
Patologické vyklenutí pobřišnice v místě pupku, do kterého se přechodně či trvale vsunuje část břišního obsahu - nejčastěji střevo, předstěra či tuk. Kýla vzniká v oslabeném místě břišní stěny, může být získaná (ponámahová) či vrozená.Patologické vyklenutí pobřišnice v místě pupku, do kterého se přechodně či trvale vsunuje část břišního obsahu - nejčastěji střevo, předstěra či tuk. Kýla vzniká v oslabeném místě břišní stěny, může být získaná (ponámahová) či vrozená.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

palas-athena.cz/products/pupecni-kyla

Pás kýlní pupeční dětský
Pás kýlní pupeční dětskýPás kýlní pupeční dětský
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

zdravotnicke-potreby-welnes.cz/cs/bandaze-a-o ..

Počet záznamů:19
Reklama:

pupeční kýla
Copyright © AgeSoft, s.r.o. 2004 - 2019
cache: 0029:25:08

Notice: Undefined variable: prijaty_datumcas_vynuceneho_obnoveni_html_cache in /3w/czechian.net/i/i/index.php on line 178

Notice: Undefined variable: prijaty_datumcas_vynuceneho_obnoveni_html_cache in /3w/czechian.net/i/i/index.php on line 205