Český íčko

pomoc psychologa


Domů

Podobné téma:
pomoc psychologa
rozvojová pomoc
stavba zahradního krbu s udírn..
Externí:
svépomocí
centrum sociální pomoci lovosice
pomoc nemecky boxer v nouzi
stavíme svépomocí komín z cihel
pomoc boxerům
pomocné ruce brno dvorska zapl..
jezírkový filtr svépomocí
kurník pro slepice svépomocí
pomoc - litanie k duchu svatému
první pomoc při samovolném krv..

S-Rank: 1/10
Dnešní návstěvnost stránky: 0
Posledních 24 hodin: 0
Měsíční denní průměr: 0
Čtvrtletní denní průměr: 0

Nejnavštěvovanější:
kooperativa bolestné body tabulka
https://casopisy.mafra.cz/formular/so..
Aukce zavazadel
jak stáhnout smajlíky do mobilu
Nelze navázat zabezpečené připojení
verset parfums diskuse
alena borhyová

Pro inspiraci:
Vassos Alexander
Kino Luna
Nikdy o tom nemluv
Počet obyvatel v obcích
oční ordinace mikulov
zvonkové tablo na zeď
kamiony v austrálie
sprej proti roztočům v posteli
mannheimer maimarkt
Airport
záclona medvídek pú
dovolená na sibiři
stropní ventilátor s led osvětlením
vítězky Wimbledonu
hozman plzeň zahradní
jáchymova 922 jindřichův hradec dentál..
windows movie maker v češtině ke staže..
kovové modely 1:18 nákldní auta
hoxi - ušní a tělové svíce třebonín
recept kureci prsa s tvarohem

Karel Chytrák | yellowdiablo.com | cz | fr | hu | ru | it

Home - Pomoc v nebezpečí
Staráme se o vaši bezpečnost 24/7. SOS aplikace a nouzová tlačítka. Pomáháme v nebezpečí.Staráme se o vaši bezpečnost 24/7. SOS aplikace a nouzová tlačítka. Pomáháme v nebezpečí.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

pomocvnebezpeci.cz

ČČK - První pomoc
Znát alespoň základy poskytování první pomoci je morální povinností každého z nás. Český červený kříž provádí školení v první pomoci prostřednictvím svých Oblastních spolků. Školení jsou určena pro všechny věkové kategorie - od dětí v ...Znát alespoň základy poskytování první pomoci je morální povinností každého z nás. Český červený kříž provádí školení v první pomoci prostřednictvím svých Oblastních spolků. Školení jsou určena pro všechny věkové kategorie - od dětí v ...
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

cervenykriz.eu/cz/pp.aspx

Pomoc v nouzi, o.p.s
Intervenční centrum Nízkoprahové denní centrum Noclehárna Pečovatelská služba Dluhová poradna (Odborné sociální poradenství) Pomoc v nouzi, o.p.s. více o naší organizaci Dárci, sponzoři a přispěvatelé ProjektyIntervenční centrum Nízkoprahové denní centrum Noclehárna Pečovatelská služba Dluhová poradna (Odborné sociální poradenství) Pomoc v nouzi, o.p.s. více o naší organizaci Dárci, sponzoři a přispěvatelé Projekty
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

pomocvnouziops.cz

WorkMed | Kurzy první pomoci a kurzy pro zdraví
Naučte se kvalitně první pomoc od profesionálních záchranářů. Včetně teambuildingu a e-learningu. Zajišťujeme zdravotnické asistence. Realizace po celé ČR.Naučte se kvalitně první pomoc od profesionálních záchranářů. Včetně teambuildingu a e-learningu. Zajišťujeme zdravotnické asistence. Realizace po celé ČR.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

skoleniprvnipomoci.cz

Praha - Maltézská pomoc
Maltézská pomocMaltézská pomoc
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

maltezskapomoc.cz/praha

První pomoc – Wikipedie
První pomoc (PP) je definována jako soubor jednoduchých úkonů a opatření, která při náhlém ohrožení nebo postižení zdraví člověka omezují rozsah a důsledky tohoto ohrožení či postižení.První pomoc (PP) je definována jako soubor jednoduchých úkonů a opatření, která při náhlém ohrožení nebo postižení zdraví člověka omezují rozsah a důsledky tohoto ohrožení či postižení.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

cs.wikipedia.org/wiki/Prvn%C3%AD_pomoc

První pomoc | Zásady první pomoci
První pomoc je v ČR ukotvena také v zákoně. Neposkytnutí první pomoci je definováno jako trestný čin dle zákona č. 40/2009 Sb., trestní zákoník, ve znění pozdějších předpisů, stanoví dokonce v § 150 a § 151 sankce za neposkytnutí pomoci.První pomoc je v ČR ukotvena také v zákoně. Neposkytnutí první pomoci je definováno jako trestný čin dle zákona č. 40/2009 Sb., trestní zákoník, ve znění pozdějších předpisů, stanoví dokonce v § 150 a § 151 sankce za neposkytnutí pomoci.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

prvni-pomoc.com

Pomoc v hmotné nouzi
Systém pomoci v hmotné nouzi je moderní systém pomoci osobám s nedostatečnými příjmy. Motivuje tyto osoby k aktivní snaze zajistit si prostředky k uspokojení životních potřeb. Zabraňuje jejich sociálnímu vyloučení.Systém pomoci v hmotné nouzi je moderní systém pomoci osobám s nedostatečnými příjmy. Motivuje tyto osoby k aktivní snaze zajistit si prostředky k uspokojení životních potřeb. Zabraňuje jejich sociálnímu vyloučení.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

portal.mpsv.cz/soc/hn

Kurzy první pomoci | Life Support
Kurzy první pomoci | Life Support - Společnost Life Support poskytuje již 10 let kurzy první pomoci pro firmy, zdravotníky i veřejnost. Kurzy první pomoci jsou vedeny profesionálními záchranáři.Kurzy první pomoci | Life Support - Společnost Life Support poskytuje již 10 let kurzy první pomoci pro firmy, zdravotníky i veřejnost. Kurzy první pomoci jsou vedeny profesionálními záchranáři.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

lifesupport.cz

Obecné zásady první pomoci - Ordinace.cz
Cílem této první pomoci je pomoci ohroženému tak, abychom předešli komplikacím a zmírnili následky poranění nebo postižení.Cílem této první pomoci je pomoci ohroženému tak, abychom předešli komplikacím a zmírnili následky poranění nebo postižení.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

ordinace.cz/clanek/obecne-zasady-prvni-pomoci


Anafylaktický šok | uLékaře.cz
Pokud se u někoho začíná rozvíjet těžká alergická reakce s rizikem vzniku anafylaktického šoku, okamžitě přivolejte ZZS (tel. 155). Vážná alergická reakce, která se může rozvinout v anafylaktický šok, vzniká nejčastěji po bodnutí hmyzem u ...Pokud se u někoho začíná rozvíjet těžká alergická reakce s rizikem vzniku anafylaktického šoku, okamžitě přivolejte ZZS (tel. 155). Vážná alergická reakce, která se může rozvinout v anafylaktický šok, vzniká nejčastěji po bodnutí hmyzem u ...
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

ulekare.cz/prvni-pomoc/anafylakticky-sok-51

Šok - neboj se pomoci! — PrPom
Mějte na paměti, že při rozvinutém šoku rozhoduje každá minuta, a proto musíte konat rychle ale s rozvahou. Vaše hlavní úloha je ošetřit zranění, čímž zpomalíte rozvoj šoku. Samotný laik v této situaci nemůže se šokem nic víc udělat, a ...Mějte na paměti, že při rozvinutém šoku rozhoduje každá minuta, a proto musíte konat rychle ale s rozvahou. Vaše hlavní úloha je ošetřit zranění, čímž zpomalíte rozvoj šoku. Samotný laik v této situaci nemůže se šokem nic víc udělat, a ...
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

prpom.cz/sok

Pomoc s exekucí | Exekuce Nemovitostí - bezplatné …
Svým klientům poskytujeme specializované služby, jež se týkají exekuce nemovitostí. Pokud se na nás obrátíte vyřešíme za Vás jakoukoliv situaci týkající se exekuce nemovitostí (uvalení exekuce na nemovitost, prodej nemovitosti v exekuci).Svým klientům poskytujeme specializované služby, jež se týkají exekuce nemovitostí. Pokud se na nás obrátíte vyřešíme za Vás jakoukoliv situaci týkající se exekuce nemovitostí (uvalení exekuce na nemovitost, prodej nemovitosti v exekuci).
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

exekucenemovitosti.cz/pomoc-s-exekuci

Duchovní pomoc
Co dělat v případě, když se setkáte s problémem, který není normální a vybočuje z hranic racionálního světa? Na problémy, které běžnými postupy lze jen těžko vyřešit, existují nauky staré jako lidstvo samo.Co dělat v případě, když se setkáte s problémem, který není normální a vybočuje z hranic racionálního světa? Na problémy, které běžnými postupy lze jen těžko vyřešit, existují nauky staré jako lidstvo samo.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

duchovnipomoc.cz

CO DÁL ? Pomoc, Informace, Vlastní Zkušenost
Jako lékař jsem se po iktu ocitl mezi pacienty. Mám tedy vlastní zkušenost s poškozením mozku a se zápasem o život. Následky osobně zažívám i jako pacient. Prošel jsem několik neurologií a rehabilitačních pracovišť (ta "zubatá" se pokoušela ...Jako lékař jsem se po iktu ocitl mezi pacienty. Mám tedy vlastní zkušenost s poškozením mozku a se zápasem o život. Následky osobně zažívám i jako pacient. Prošel jsem několik neurologií a rehabilitačních pracovišť (ta "zubatá" se pokoušela ...
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

pomrtvici.cz

První pomoc - Jak se to dělá.cz
První pomoc při srdečním infarktu... Přidal: Deby Počet vidění: 2600První pomoc při srdečním infarktu... Přidal: Deby Počet vidění: 2600
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

jaksetodela.cz/videa/prvni-pomoc

Kontaktní formuláře | Skylink
Pomocí kontaktních formulářů můžete jednoduše a rychle kontaktovat zákaznický servis Skylink dle typu vašeho dotazu.Pomocí kontaktních formulářů můžete jednoduše a rychle kontaktovat zákaznický servis Skylink dle typu vašeho dotazu.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

skylink.cz/jak-na-to-24.html

Hemeroidy, pomoc! - Diskuse - eMimino.cz
Hemeroidy, pomoc! už rozebírají maminky na webu eMimino. Podívejte se na jejich rady a přidejte do diskuze své zkušenosti.Hemeroidy, pomoc! už rozebírají maminky na webu eMimino. Podívejte se na jejich rady a přidejte do diskuze své zkušenosti.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

emimino.cz/diskuse/hemeroidy-pomoc-9014

Základy první pomoci | České hory / Jetík
První pomoc „laiků“, tj. kolemjdoucích, příbuzných apod. je častokrát nedílnou součástí záchrany lidského života. První minuty po úrazu nebo kolapsu organismu jsou klíčové.První pomoc „laiků“, tj. kolemjdoucích, příbuzných apod. je častokrát nedílnou součástí záchrany lidského života. První minuty po úrazu nebo kolapsu organismu jsou klíčové.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

jetik.eu/cz/zaklady-prvni-pomoci

Kasička WhaaWhaa Lowie
Kasička WhaaWhaa LowieKasička WhaaWhaa Lowie
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

kupdarek.cz/kasicka-whaawhaa-lowie?utm_source ..

Počet záznamů:20
Reklama:

pomoc psychologa
Copyright © AgeSoft, s.r.o. 2004 - 2019
cache: 0031:38:20

Notice: Undefined variable: prijaty_datumcas_vynuceneho_obnoveni_html_cache in /3w/czechian.net/i/i/index.php on line 178

Notice: Undefined variable: prijaty_datumcas_vynuceneho_obnoveni_html_cache in /3w/czechian.net/i/i/index.php on line 205