Český íčko

množina bodů v rovině, které mají od svého středu stejnou vzdálenost


Domů

Podobné téma:
filmů které musíte vidět
tečny z bodu ke kružnici
množiny bodů dané vlastnosti
cvičení pro ženy šternberk boj..
množina bodů v rovině, které m..
český svaz bojovníků za svobod..
formulář pro zápis do registru..
najít majitele telefonního čísla
řízení vozidla bez řidičského ..
Externí:
i města mají vši milena holcová
mají ptáci uši
ženy,které milují příliš
přepis auta na nového majitele
majitele baníku
šternberk bojovníků za svobodu 7
národní registr majitelů zvířat
psí plemena které nelínají
zubaři Teplice kteří přijímají
muži mají rádi potvory

S-Rank: 0/10
Dnešní návstěvnost stránky: 0
Posledních 24 hodin: 0
Měsíční denní průměr: 0
Čtvrtletní denní průměr: 0

Nejnavštěvovanější:
pepa vojtek zemřel mu syn
rozměry fotbalového hřiště plánek
sirup Jupí Pumpička
mašinková restaurace praha slevomat
kooperativa bolestné body tabulka
youtube příchuť lásky seriál
destilační domácí palírna na prodej
https://casopisy.mafra.cz/formular/so..
Královéhradecká diecéze
webmail Forpsi přihlášení
Rosenbergová porno
pingpongový stůl jeneč u prahy
kaca z reklamy na equa bank

Pro inspiraci:
Nachtluft
Mosty u Jablunkova kamera
Point Break
Sjezdovky Online
Dogma Art
kapalina do chladiče
náhled katastr nemovitostí
jak stáhnout smajlíky do mobilu
Saint Germain en Laye ve Francii
Dřeňové paprsky
noemi muková
prenosny překladač hlasový
kurz spirální dynamika
český svaz důchodců praha
Ořechové rohlíčky z bílku
domy jestřebí u české lipy
úleva na dani na dítě 2018 u rozvedený..
Sekt demi
válka ve vietnamu film
logo ligy mistrů v ledním hokeji

yellowdiablo.com | cz | fr | hu | ru | it

Množiny, M - Matematika - - unium.cz
M N O Ž I N Y Toto téma má velmi úzké souvislosti s tématem Logika a využije se zejména při studiu rovnic, nerovnic, funkcí a počtu pravděpodobnosti. Množina je souhrn (soubor, skupina) prvků, o nichž lze jednoznačně určit, zda do množiny ...M N O Ž I N Y Toto téma má velmi úzké souvislosti s tématem Logika a využije se zejména při studiu rovnic, nerovnic, funkcí a počtu pravděpodobnosti. Množina je souhrn (soubor, skupina) prvků, o nichž lze jednoznačně určit, zda do množiny ...
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

unium.cz/materialy/0/0/mnoziny-m31164-p1.html

Stránky pro výuku logiky
Uvažujme nějakou kuchyňskou skříňku s nádobím. Řekněme, že množina A je množina všech hrnečků ve skříňce, množinou B je pak množina všeho skleněného nádobí ve skříňce. Množina A ? B je pak množina všech skleněných hrnečků ve skříňce.Uvažujme nějakou kuchyňskou skříňku s nádobím. Řekněme, že množina A je množina všech hrnečků ve skříňce, množinou B je pak množina všeho skleněného nádobí ve skříňce. Množina A ? B je pak množina všech skleněných hrnečků ve skříňce.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

kdm.karlin.mff.cuni.cz/diplomky/moravecdp/mno ..

Množina – Wikipedie
Množina je soubor objektů, chápaný jako celek. Objekty množiny se nazývají prvky množiny. Charakterizující vlastnost množiny je, že je jednoznačně určena svými prvky (ale nevšímá si jejich pořadí ani žádné další struktury).Množina je soubor objektů, chápaný jako celek. Objekty množiny se nazývají prvky množiny. Charakterizující vlastnost množiny je, že je jednoznačně určena svými prvky (ale nevšímá si jejich pořadí ani žádné další struktury).
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

cs.wikipedia.org/wiki/Mno%C5%BEina

Průnik – Wikipedie
V matematice se jako průnik dvou nebo více množin označuje taková množina, která obsahuje pouze ty prvky, které se nalézají ve všech těchto množinách a obsahuje všechny takové prvky.V matematice se jako průnik dvou nebo více množin označuje taková množina, která obsahuje pouze ty prvky, které se nalézají ve všech těchto množinách a obsahuje všechny takové prvky.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

cs.wikipedia.org/wiki/Pr%C5%AFnik

Množiny — Matematika.cz
Množina se dá chápat jako soubor prvků. Každá množina tedy obsahuje určitý počet prvků, který může být konečný nebo nekonečný. Též nemusí obsahovat prvek žádný, poté mluvíme o prázdné množině.Množina se dá chápat jako soubor prvků. Každá množina tedy obsahuje určitý počet prvků, který může být konečný nebo nekonečný. Též nemusí obsahovat prvek žádný, poté mluvíme o prázdné množině.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

matematika.cz/mnoziny

03 Množinové operace
další množinu (podobně jako výsledkem operace se dvěma čísly je číslo). Jaké prvky bude obsahovat množina, která vznikne operací: a) sjednocení, b) průnik, c) rozdíl dvou množin A, B.další množinu (podobně jako výsledkem operace se dvěma čísly je číslo). Jaké prvky bude obsahovat množina, která vznikne operací: a) sjednocení, b) průnik, c) rozdíl dvou množin A, B.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

realisticky.cz/ucebnice/01%20Matematika%20S%C ..

Množiny – Khanova škola
Řekneme si, co je množina, průnik množin, sjednocení množin, rozdíl množin, prázdná množina, univerzální množina, doplněk množiny, podmnožina a naučíme se kreslit Vennovy diagramy.Řekneme si, co je množina, průnik množin, sjednocení množin, rozdíl množin, prázdná množina, univerzální množina, doplněk množiny, podmnožina a naučíme se kreslit Vennovy diagramy.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

khanovaskola.cz/blok/5/17-mnoziny

Množina generátorů — Sbírka úloh
Poznámka: V zápise \(\left[\{ v_1,\dots,v_k\}\right]\) obvykle složené závorky vynecháváme a píšeme pouze \(\left[v_1,\dots,v_k\right]\)Poznámka: V zápise \(\left[\{ v_1,\dots,v_k\}\right]\) obvykle složené závorky vynecháváme a píšeme pouze \(\left[v_1,\dots,v_k\right]\)
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

reseneulohy.cz/1364/mnozina-generatoru

Potenční množina – Wikipedie
Potenční množina množiny X {\displaystyle X\,\ (značí se P ( X ) {\displaystyle {\mathcal {P}}(X)\, nebo též 2 X {\displaystyle 2^{X}\, ) je taková množina, která obsahuje všechny podmnožiny množiny X {\displaystyle X\,\ .Potenční množina množiny X {\displaystyle X\,\ (značí se P ( X ) {\displaystyle {\mathcal {P}}(X)\, nebo též 2 X {\displaystyle 2^{X}\, ) je taková množina, která obsahuje všechny podmnožiny množiny X {\displaystyle X\,\ .
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

cs.wikipedia.org/wiki/Poten%C4%8Dn%C3%AD_mno% ..

Doplněk množiny – Wikipedie
V matematice se pojmy doplněk množiny A {\displaystyle A} nebo komplement množiny A {\displaystyle A} označuje množina A C {\displaystyle A^{C}} všech prvků, které nejsou v A {\displaystyle A} a přitom v nějaké jiné (předem dané) množině ...V matematice se pojmy doplněk množiny A {\displaystyle A} nebo komplement množiny A {\displaystyle A} označuje množina A C {\displaystyle A^{C}} všech prvků, které nejsou v A {\displaystyle A} a přitom v nějaké jiné (předem dané) množině ...
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

cs.wikipedia.org/wiki/Dopln%C4%9Bk_mno%C5%BEiny


Zobrazení (matematika) – Wikipedie
Množina právě těch prvků x ? A {\displaystyle x\in {\mathcal {A}}} , pro které existuje právě jeden takový prvek y ? B {\displaystyle y\in {\mathcal {B}}} , že y = f ( x ) {\displaystyle y=f(x)\, , se nazývá definičním oborem zobrazení f  ...Množina právě těch prvků x ? A {\displaystyle x\in {\mathcal {A}}} , pro které existuje právě jeden takový prvek y ? B {\displaystyle y\in {\mathcal {B}}} , že y = f ( x ) {\displaystyle y=f(x)\, , se nazývá definičním oborem zobrazení f ...
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

cs.wikipedia.org/wiki/Zobrazen%C3%AD_(matemat ..

Prázdná množina – Wikipedie
Prázdná množina je v matematice množina, která neobsahuje žádné prvky. Značí se obvykle symbolem přeškrtnuté nuly ? {\displaystyle \emptyset } , někdy psané též jako ? {\displaystyle \varnothing } , popř. ?, anebo symbolem prázdných ...Prázdná množina je v matematice množina, která neobsahuje žádné prvky. Značí se obvykle symbolem přeškrtnuté nuly ? {\displaystyle \emptyset } , někdy psané též jako ? {\displaystyle \varnothing } , popř. ?, anebo symbolem prázdných ...
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

cs.wikipedia.org/wiki/Pr%C3%A1zdn%C3%A1_mno%C ..

Množiny
- Je množina všech prvků, které patří zároveň do obou množin.- Je množina všech prvků, které patří zároveň do obou množin.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

math.oazlin.cz:8080/webMathematica/belaska/js ..

Řešení rovnic v množině komplexních čísel – vyřešené …
Řešení rovnic v množině komplexních čísel – vyřešené příklady pro střední a vysoké školy, cvičení, příprava na přijímací zkoušky na vysokou školuŘešení rovnic v množině komplexních čísel – vyřešené příklady pro střední a vysoké školy, cvičení, příprava na přijímací zkoušky na vysokou školu
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

priklady.eu/cs/matematika/mnozina-komplexnich ..

Teorie množin – ????.matfyz.cz
Neexistence množiny všech množiny nás zbavuje Russelova paradoxu.Neexistence množiny všech množiny nás zbavuje Russelova paradoxu.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

wiki.matfyz.cz/wiki/Teorie_mno%C5%BEin

Povlečení Množiny hnědé Krep 40 x 50 cm
Povlečení Množiny hnědé Krep 40 x 50 cmPovlečení Množiny hnědé Krep 40 x 50 cm
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

interie.cz/povleceni-mnoziny-hnede-krep-40-x- ..

Počet záznamů:16
Reklama:

množina bodů v rovině, které mají od svého středu stejnou vzdálenost
Copyright © AgeSoft, s.r.o. 2004 - 2019
cache: 0050:33:53