Český íčko

Definice


Domů

Podobné téma:
Definice
Externí:
nutná obrana a krajní nouze de..
bytová jednotka definice
management definice
Definice podniku
definice derivace
definice nutná obrana a krajní..
definice stavebního pozemku
příjem definice
definice účelové komunikace obce
definice rodiny

S-Rank: 0/10
Dnešní návstěvnost stránky: 0
Posledních 24 hodin: 0
Měsíční denní průměr: 0
Čtvrtletní denní průměr: 0

Nejnavštěvovanější:
sirup Jupí Pumpička
Manfild akce katalog zahradní
playmate eva perkausová nahá fotky
Nelze navázat zabezpečené připojení
Colette film online

Pro inspiraci:
možné následky po krvácení do mozku
technický služby chotěboř
zubní plomba
revize ocelových konstrukcí
Chlumecké listy
proud v akváriu
nemocné miminko
mikado foto zezadu
evropský formulář životopisu
toaletní vody použití
čsfd warcraft-první střet
počet obyvatel příbrami
alpine pro čepice rašovka
Mercedes Classic
magnetický snímač shadow kontrabas
rejstřík honebních společenstev třebíč
české sjezdovky cz
Peter Sellers Wikipedie
náměty pro pracovní činnost
počasí na komáří vížce

yellowdiablo.com | cz | fr | hu | ru | it

Sekunda – Wikipedie
Sekunda (značka s, ale někdy též nesprávně označovaná jako sec, sek apod.) je základní jednotka času (nebo také doby trvání)[1] v soustavě SI. V běžné mluvě bývá užíváno i slovo vteřina, které ale v oblasti vědy, techniky a práva není ...Sekunda (značka s, ale někdy též nesprávně označovaná jako sec, sek apod.) je základní jednotka času (nebo také doby trvání)[1] v soustavě SI. V běžné mluvě bývá užíváno i slovo vteřina, které ale v oblasti vědy, techniky a práva není ...
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

cs.wikipedia.org/wiki/Sekunda

Diskriminace – Wikipedie
Diskriminace (lat. discriminare = rozlišovat) je termín označující nějaké rozlišování. Nejčastěji se používá v negativním významu rozlišování lidí na základě příslušnosti k nějaké obecné skupině bez ohledu na schopnosti konkrétního jedince ...Diskriminace (lat. discriminare = rozlišovat) je termín označující nějaké rozlišování. Nejčastěji se používá v negativním významu rozlišování lidí na základě příslušnosti k nějaké obecné skupině bez ohledu na schopnosti konkrétního jedince ...
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

cs.wikipedia.org/wiki/Diskriminace

Plagiát – Wikipedie
Plagiát je umělecké nebo vědecké dílo, jež někdo jiný než skutečný autor neprávem vydává za své. Taková činnost se nazývá plagiátorství nebo plagiace.Plagiát je umělecké nebo vědecké dílo, jež někdo jiný než skutečný autor neprávem vydává za své. Taková činnost se nazývá plagiátorství nebo plagiace.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

cs.wikipedia.org/wiki/Plagi%C3%A1t

Rezistivita – Wikipedie
Rezistivita (též měrný elektrický odpor nebo také specifický elektrický odpor) je fyzikální veličina charakterizující lokální (diferenciální) vodivostní či odporové vlastnosti látek vedoucích elektrický proud.Rezistivita (též měrný elektrický odpor nebo také specifický elektrický odpor) je fyzikální veličina charakterizující lokální (diferenciální) vodivostní či odporové vlastnosti látek vedoucích elektrický proud.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

cs.wikipedia.org/wiki/Rezistivita

Definice obce - Diskuse - eMimino.cz
Definice obce už rozebírají maminky na webu eMimino. Podívejte se na jejich rady a přidejte do diskuze své zkušenosti.Definice obce už rozebírají maminky na webu eMimino. Podívejte se na jejich rady a přidejte do diskuze své zkušenosti.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

emimino.cz/diskuse/poradte-prosim-s-definici- ..

Martin Žáček: Nová definice kilogramu
Aldebaran bulletinAldebaran bulletin
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

aldebaran.cz/bulletin/2008_28_kil.php

Definice střední třídy | Názor z diskuze | Rodina.cz | č ...
Rozsáhlá diskuzní fóra pro rodiče. Těhotenství, porod, miminka a batolata. Školka, škola a puberta. Zdraví, vztahy a sex. Diskuze podle narození i regionu.Rozsáhlá diskuzní fóra pro rodiče. Těhotenství, porod, miminka a batolata. Školka, škola a puberta. Zdraví, vztahy a sex. Diskuze podle narození i regionu.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

rodina.cz/nazor18344669.htm

Definice malého a středního podniku - API
Pokud se žadatel rozhodne podat projekt v rámci programu podpory OP PIK, který je určen výhradně pro drobné, malé a střední podniky (MSP), musí posoudit, zda jako žadatel tuto podmínku splňuje.Pokud se žadatel rozhodne podat projekt v rámci programu podpory OP PIK, který je určen výhradně pro drobné, malé a střední podniky (MSP), musí posoudit, zda jako žadatel tuto podmínku splňuje.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

agentura-api.org/metodika/msp

Definice a význam Nacionalismus
ismus - je směr filosofické nebo společenské soustavy, nacionální - národní, vztahující se k veřejnému a politickému životu národa - Nacionalismus je tedy - směr vztahující se k politickému a veřejnému životu národa!ismus - je směr filosofické nebo společenské soustavy, nacionální - národní, vztahující se k veřejnému a politickému životu národa - Nacionalismus je tedy - směr vztahující se k politickému a veřejnému životu národa!
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

vyznam-slova.com/Nacionalismus

Jazyk (lingvistika) – Wikipedie
Když mluvíme o jazyku jako o obecném konceptu, mohou být použity definice, které zasahují různé stránky tohoto fenoménu. Rozličné definice s sebou také přinášejí mnohost přístupů a chápání jazyka.Když mluvíme o jazyku jako o obecném konceptu, mohou být použity definice, které zasahují různé stránky tohoto fenoménu. Rozličné definice s sebou také přinášejí mnohost přístupů a chápání jazyka.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

cs.wikipedia.org/wiki/Jazyk_(lingvistika)


litr stary(stará definice) - převod jednotky | Jednotky ...
Základní informace o jednotce litr stary(stará definice). Nejčastěší převody jednotky litr stary(stará definice).Základní informace o jednotce litr stary(stará definice). Nejčastěší převody jednotky litr stary(stará definice).
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

jednotky.cz/objem/litr-stary-stara-definice

Mojra.cz - definice
Připravili jsme si pro vás sérii článků o dnes velmi probíraném tématu šikany. V úvodním článku vysvětlíme několik obecných definic, zaměříme se na to, co pojem šikana vlastně znamená.Připravili jsme si pro vás sérii článků o dnes velmi probíraném tématu šikany. V úvodním článku vysvětlíme několik obecných definic, zaměříme se na to, co pojem šikana vlastně znamená.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

blog.mojra.cz/stitek/definice

Definice – Reporting Wiki
Veškeré vytvořené reporty lze pochopitelně dále modifikovat a jednoduše vytvářet další, z původních odvozené. Kromě tvorby samotných reportů od jejich založení, přes definici řádků až po definici stromu se v režimu Definice nastavují i Účty ...Veškeré vytvořené reporty lze pochopitelně dále modifikovat a jednoduše vytvářet další, z původních odvozené. Kromě tvorby samotných reportů od jejich založení, přes definici řádků až po definici stromu se v režimu Definice nastavují i Účty ...
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

wiki.reporting.cz/cs/index.php?title=Definice

Nové definice SI – Wikipedie
Mezinárodní výbor pro míry a váhy (CIPM) navrhl v roce 2011 změnu definic základních jednotek soustavy SI.[1][2] Sada sedmi základních jednotek jako taková zůstane zachována: metr, kilogram, sekunda, kelvin, ampér, kandela a mol.Mezinárodní výbor pro míry a váhy (CIPM) navrhl v roce 2011 změnu definic základních jednotek soustavy SI.[1][2] Sada sedmi základních jednotek jako taková zůstane zachována: metr, kilogram, sekunda, kelvin, ampér, kandela a mol.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

cs.wikipedia.org/wiki/Nov%C3%A9_definice_SI

Definice – Wikipedie
Definice (z latinského de = od, pryč a finis = hranice, tedy definitio = ohraničení, vymezení) je pokud možno jednoznačné určení významu nějakého pojmu. Pojem, který se definuje, je také nazýván definiendum (latinsky „co se má definovat ...Definice (z latinského de = od, pryč a finis = hranice, tedy definitio = ohraničení, vymezení) je pokud možno jednoznačné určení významu nějakého pojmu. Pojem, který se definuje, je také nazýván definiendum (latinsky „co se má definovat ...
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

cs.wikipedia.org/wiki/Definice

Definice lásky | Umění Milovat.CZ
P5ehled základních definic lásky z pohledu psychologie - definice lásky Ericha Fromma, opravdová zdravá láska, trojúhelníková teorie, behaviorální a dalšíP5ehled základních definic lásky z pohledu psychologie - definice lásky Ericha Fromma, opravdová zdravá láska, trojúhelníková teorie, behaviorální a další
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

umenimilovat.cz/definice-lasky

Obsahová síť: Definice - Nápověda AdWords
Skupina více než dvou milionů webů, videí a aplikací, kde se mohou zobrazovat vaše reklamy AdWords. Weby v Obsahové síti oslovují více než 90 % uživatelů internetu na celém světě.Skupina více než dvou milionů webů, videí a aplikací, kde se mohou zobrazovat vaše reklamy AdWords. Weby v Obsahové síti oslovují více než 90 % uživatelů internetu na celém světě.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

support.google.com/adwords/answer/117120?hl=cs

Definice v HTML
Snad už v první verzi jazyka HTML existovaly značky na vymezení definic. Protože www se mělo stát hlavně vědeckým prostorem, bylo zavedení definic pochopitelné. Takže vznikly tři HTML tagy: <dl>, <dt> a <dd>, které se udržely dodnes.Snad už v první verzi jazyka HTML existovaly značky na vymezení definic. Protože www se mělo stát hlavně vědeckým prostorem, bylo zavedení definic pochopitelné. Takže vznikly tři HTML tagy: <dl>, <dt> a <dd>, které se udržely dodnes.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

jakpsatweb.cz/definice.html

Definice základních pojmů
GoldauGoldau
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

goldau.cz/clanek/definice-zakladnich-pojmu.html

Počet záznamů:19
Reklama:

Definice
Copyright © AgeSoft, s.r.o. 2004 - 2019
200
42832
cache: 0024:00:00